Sėkmingas savanorystės projektas „Viena diena darželyje” jau įsibėgėjo

Vykdant Kauno lopšelyje – darželyje „Malūnėlis“  tėvų savanorystės projektą „Viena diena darželyje“ džiaugiamės mamyčių ir tėvelio dalyvavimu šiame projekte.

„Pelėdžiukų“ grupės tėveliai Jurgita ir Laurynas Ivanauskai dalyvaudami dienos grupės ritme su vaikučiais darė darbelius iš netradicinių priemonių ir sukūrė besmegenių miestą. Atliko eksperimentus su sniegu, tyrinėjo sniego savybes.

„Bitučių“ grupės mamytės Neringa Suslavičienė ir Diana Golšanskienė dalyvavo dienos ritme ir Kaziuko mugės bei užgavėnių šventės pasiruošime.

„Meškučių“ grupės mama Danguolė Šiaulienė, kuri dirba V. Kudirkos viešojoje bibliotekoje pasakojo grupės vaikučiams kaip atsiranda knygos, kokios jos būna, rodė įvairių knygučių pavyzdžius, padovanojo grupės bibliotekėlei knygelių. Drauge su vaikučiais gamino skirtukus knygoms.  Vaikučius kvietė apsilankyti bibliotekoje, kur galima nuolat skaityti knygas.

„Saulučių“ grupės mama Rasa Malžinskienė su priešmokyklinukais puošė Velykų šakelę, darė sveikinimo atvirukus  savo šeimai, bendravo. Visi kartu linksmai žaidė darželio kieme judrius žaidimus, važiavo džiaugsmingu traukinuku.

„Ežiukų“ grupės mama Otilija Žilytė mokė vaikučius kaip pasidaryti apyrankes iš siūlų. Kiekvienas vaikas, padedant suaugusiam, pasidarė po apyrankę su savo vardu.

Labai dėkojame už dalyvavimą projekte ir kviečiame visus tėvelius ir mamytės dalyvauti ir patirti nuostabių akimirkų bendraujant su nenuspėjamais ir smalsiais  „Malūnėlio“ vaikučiais!

Font Resize
Skip to content