gruodžio mėnuo

Gruodžio mėn buvo organizuotos bendruomenės ir tėvelių kūrybinių darbų parodos: „Angelai“, „Kalėdiniai varpeliai“, „Žiema baltai nusišypsojo“. Kūrybiniai darbai buvo eksponuojami įstaigos koridoriuose.

Nuo gruodžio 9-13 d. nuo 15.30 val. įstaigoje vyko kūrybinės dirbtuvėlės „Ilgi žiemos vakarai“, kuriose ugdytinių mamytės drauge su vaikučiais kartu dirbo. „Bitučių“ grupės mama Lina Juškienė, iš siūlų mokė daryti bumbulus. „Meškiukų“ grupės mama Inga Vasiliauskienė, iš įvairių medžiagų mokė vaikus daryti arkliuką – eglutės žaisliuką. „Boružėlių“ grupės mama Kristina Gavėnienė rodė kaip puošti, siuvinėti riešines. „Bitučių“ grupės mama Ramunė Zavišė gamino su vaikučiais gardų pyragą. „Ežiukų“ grupės mama Otilija Žilytė su ugdytiniais kūrybingai dekoravo pieštuką. Labai ačiū MAMYTĖM už nuoširdų bendravimą su vaikučiais.

Gruodžio 20 d. Organizuotame A. Sabonio krepšinio centro renginyje „Ledinės Kalėdos“ su kitomis Kauno miesto ikimokyklinėmis įstaigomis dalyvavo ir lopšelio – darželio „Malūnėlis“, „Pelėdžiukų“ ir „Meškiukų“ grupių ugdytiniai. Vaikučiai rungtyniavo linksmose estafetėse, klausė koncerto, šoko, bendravo su Kalėdų Seneliu ir gavo dovanėlių.

Font Resize
Skip to content