Tėvų savanorystės projektas „Viena diena darželyje“ tęsiasi

Toliau vykdant Kauno lopšelyje – darželyje „Malūnėlis“ tėvų savanorystės projektą, noriai įsitraukia vis daugiau mamyčių ir tėvelių.

Mama Milda Žydelienė „Pelėdžiukų“ grupėj dalyvavo grupės veikloje, kalbėjo su vaikais apie mamytes, mamyčių pareigas namuose, aiškinosi, kokios mamyčių profesijos, deklamavo eiles apie mamą. Kartu su vaikučiais darė sveikinimus mamytėms: štampavo su pirštukais. Lauke stebėjo gamtą, žydinčias tulpes, žaidė judrius žaidimus.

„Boružėlių“ grupėje gegužės mėn. mama Jurgita Ulinskaitė dalyvaudama dienos grupės ritme pasakojo apie pasakas. Vaikai rengė pasakų knygelių parodėlę, „gydė“ knygeles, spalvino mėgstamiausius pasakų veikėjus, susipažino su pasakų įvairove. Mama Jurgita ne tik sekė vaikams pasakas, bet ir inscenizavo su vaikučiais pasaką „Piršinė“.

Gegužės 16 d. „Ežiukų“ gr. Mama Otilija Žilytė mokė „Saulučių“ grupės vaikus pinti indėniškas apyrankes, kurias pina tik Bolivijos indėnai. Vaikai išgirdo trumpą istoriją apie apyrankių kilmę. Veiklos metu vaikai labai kruopščiai dirbo, buvo atidūs ir dėmesingi, o pasigaminus apyrankes nestigo džiaugsmo, juoko ir pasididžiavimo savimi. Ačiū Mamai Otilijai!

Gegužės 21 d. „Saulučių” gr. savanorystės projekte dalyvavo Mama Vilma Mažeikienė. Mamos pagalba vaikai kūrė savo svajonių desertą iš žėlė, saldainių, saldžiųjų lazdelių. Sukurtam desertui vaikai galvojo pavadinimą, vaikai vaišinosi mamos keptais keksiukais ir gavo nuo mamos Vilmos padėkos raštus.

Gegužės 28 d. „Voveriukų” gr. savanorystės projekte dalyvavo mama Armida Baniukienė, kuri drauge su vaikučiais gamino pasakų knygeles, kartu spalvino, klijavo paveikslėlius, visaip gražino knygeles. Visiems buvo gera ir smagu konstruoti, žaisti kūrybinius žaidimus.

Birželio 18 d. Nykštukų“ grupės tėvelis Osvaldas Sola panoro prisiminti gražiausias vaikystės akimirkas ir atėjo pažaisti su lopšelio grupės mažyliais.

Lapiukų“grupė šventė paskutinę dieną lopšelyje. Fausto mamytė Vaida drauge su auklėtojom pravedė šventę. Buvo visiems linksma ir džiugu.

Labai dėkojame už dalyvavimą projekte ir kviečiame visus tėvelius ir mamytes dalyvauti ir patirti nuostabių akimirkų bendraujant su nenuspėjamais ir smalsiais „Malūnėlio“ vaikučiais!

Font Resize
Skip to content