Teatro dienelės vaikų darželiuose – 2014

Balandžio 3 d.  lopšelyje – darželyje „Girstutis“ vyko renginys  „Teatro dienelės vaikų darželiuose – 2014“. Kauno lopšelio – darželio „Malūnėlis“ ugdytiniai vaidino spektaklį „Kitokia diena“, kurį režisavo auklėtojos Milena Juraškienė, Dalia Plukienė, Giedrė Eglė Kukliauskienė, o muzika rūpinosi Rasa Zavistanavičienė.  Spektaklyje vaidino Kamilė Salmanavičiūtė, Samanta Valtytė, Radvilas Levulis, Milda Balasevičiūtė, Rugilė Paulauskaitė, Luknė Vabalaitė, Aistė Gylytė, Dorotė Strukė, Gabija Grilauskaitė.

„Kitokia diena“  – tai nepaprasta, stebuklinga istorija apie mergaitę, kuri mėgo žaisti kompiuterinius žaidimus. Prie kompiuterio ji galėtų praleisti visą dieną. Ir vieną kartą ji patenka iš realaus pasaulio į virtualų. Patekusi į kompiuterinį žaidimą „Barbės“, mergaitė Kamilė susipažįsta su herojėmis ir supranta, kad virtualus pasaulis yra ne toks tobulas kaip jai atrodė ir nepakeis nei šeimos nei draugų…

Dėkojame visiems tėveliams už bendradarbiavimą aprengiant vaikus ir tėveliui Sauliui Salmanavičiui už spektaklio techninės dalies paruošimą.

Font Resize
Skip to content