Naujienos

Projektas “Aš Kaunietis”

Paskelbta: 2020.02.10

Priešmokyklinės grupės ugdytiniai dalyvauja tęstiniame Kauno ikimokyklinių įstaigų projekte “Aš Kaunietis”. Edukacinė išvyka į A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių muziejų (Velnių muziejus). Tema – užgavėnių kaukės.

 

Tarptautinė “Sniego diena”

Paskelbta: 2020.01.24

2020 metų sausio 21 d. įstaigoje šventėme Tarptautinę “Sniego dieną”. Nors žiema į Lietuvą dar neatėjo, bandėme jos ieškoti naudodami netradicines priemones. Tikimės, kad vaikų klegesio, juoko ir teigiamų emocijų šventės metu užteko, kad žiema pasirodytų ir vaikai pajustų jos teikiamus malonumus.

Edukacinė išvyka

Paskelbta: 2020.01.16

Priešmokyklinių “Ežiukų,, ir,, Saulučių,, gr. ugdytiniai  2020 m. sausio 15 d. vyko į edukacinę programą  “Jaunasis karvedys”, kuri vyko Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejuje. Ten vaikai sužinojo apie Lietuvos praeitį, dainavo, statė gynybinę pilį. Paminėjo Laisvės gynėjų dieną. 

Kalėdų šventės

Paskelbta: 2020.01.16

Įžiebkim kibirkštį vilties

Šventų Kalėdų tylią naktį, 

Tegul Naujieji nešykšties 

Džiugių akimirkų, geros sveikatos!

Kūrybinis projektas “Gyvūnų pasaulis”

Paskelbta: 2019.11.07

Lapkričio mėn. 6 d. priešmokyklinių “Saulučių” ir “Ežiukų” grupių ugdytiniai, dalyvavo kūrybinio projekto “GYVŪNŲ PASAULIS” baigiamajame renginyje V. Kupriavičiaus mokykloje. Vaikai stebėjo mokomąjį filmuką apie tinkamą elgesį su gyvūnais, ketvirtos klasės moksleivės augintinio šunelio pasirodymą, susipažino su kanarėle Severiute, žaidė ietuvių liaudies žaidimus, minė mįsles.

Instrumentinės muzikos festivalis

Paskelbta: 2019.11.06

Įstaigos ugdytinių ansamblis dalyvavo, Kauno muzikos draugijos, organizuotame renginyje “Instrumentinės muzikos festivalis”, vykusiame M.ir K. Petrauskų muziejuje.

Projektas “Gaminu, ragauju, vaišinu”

Paskelbta: 2019.10.28

Spalio mėn. įstaigoje vyko projektas “Gaminu, ragauju, vaišinu”, kuriuo metu vaikai gilino žinias apie sveiką mitybą, teisingą valgymo kultūrą. Ugdytiniai gamino salotas, jas valgė, vaišino.

Projektas “Aš – kaunietis”

Paskelbta: 2019.10.15

Dalyvaujant bendrame su Kauno ikimokyklinėm įstaigom projekte “Aš – kaunietis”,  l-d “Malūnėlis” priešmokyklinukai lankėsi Pedagoginiame muziejuje.  Edukacinės valandėlės tema “Legendos gamtoje”.

Rudenėlio šventė “Kaip kirmėlaitė rudeninio lobio ieškojo”

Paskelbta: 2019.10.03

Šventės siužetas. Kirmėlaitė nugirdo, kad kieme yra paslėptas rudeninis lobis. Susipažinusi su vaikais ji prašo pagalbos, kad padėtų surasti lobį. Vaikai ir kirmėlaitė ieško lobio. Ji galvoja, kad lobis gali būti auksinis, mėlynas, rudas, o gal sidabrinis? Kirmėlaitė sutinka daug draugų – tai debesėlis, vėjas, lietus, rūkas,beravykas, kurie padeda surasti lobį. Rudenėlis pasakoja apie rudens gėrybes, apdovanoja visus dalyvius.  Jis kviečia iš gamtinės medžiagos kurti kūrybinius darbelius.

Edukacija “Nariuotakojai darželyje”

Paskelbta: 2019.10.01

Įstaigoje vyko edukacinis projektas “Nariuotakojai darželyje”.

Skip to content