Naujienos

“Atmintis gyva, nes liudija”

Paskelbta: 2023.01.13

Kauno lopšelio-darželio “Malūnėlis” bendruomenė dalyvavo akcijoje skirtoje Sausio 13 -osios dienai paminėti.

“700 žingsnelių Vilniui”

Paskelbta: 2023.01.11

 2023 m. sausio 11 d. Kauno lopšeliai-darželiai “Malūnėlis” ir “Klausutis” dalyvavo  Respublikiniame projekte skirtame paminėti 700 metų Vilniaus miestui.

Svečias iš Šiaurės

Paskelbta: 2022.12.22

Vaikus pasveikinti su artėjančiomis šventėmis atskubėjo svečias iš Šiaurės. Baltas ir  linksmas lokys.

Kalėdinė edukacija “Antarktidoje tarp ledynų”

Paskelbta: 2022.12.19

 Gruodžio 19 d. lopšelio-darželio “Malūnėlis” mokytojų komanda įstaigos vaikams surengė  nuostabią Kalėdinę edukaciją “Antarktidoje tarp ledynų…”

Tinklaveikos veikla “Adventas-laukimo metas”

Paskelbta: 2022.12.01

Kauno lopšelis-darželis “Malūnėlis” ir Kauno lopšelis-darželis “Kūlverstukas” vykdydami eTwinning projektą “Pats patyriau, atradau, tyrinėjau, sukūriau“  tinklaveikoje organizavo nuotolinę veiklą “Adventas – laukimo metas”. 

Šaškių turnyras “64 langeliai”

Paskelbta: 2022.11.29

Kauno lopšelyje-darželyje “Malūnėlis” vyko tradicinis šaškių turnyras “64 langeliai”.  Patys sumaniausi ir geriausi šaškių žaidėjai iš  lopšelio-darželio”Malūnėlis” ir Kauno lopšelio-darželio “Kūlverstukas” susirinko finaliniam šaškių žaidimui. Dėl  I – II- III vietų ir taurės kovėsi 16 žaidėjų.  Nugalėtojai tapo “Malūnėlio” šaškių žaidėjai: I vietos ir taurės nugalėtojas – Aidas Juškevičius “Kiškučių” grupės ugdytinis, II vietos nugalėtoja- Izabelė Čižaitė “Ežiukų” grupės ugdytinė, III  vietos nugaėtojas  – Benas Narušis “Kiškučių” grupės ugdytinis. Sveikiname laimėtojus ir linkime sėkmės kitose turnyrose, o dalyviams linkime žaisti ir geros kloties siekiant laimėjimų. 

Kūrybinis projektas “Žvėrių karnavalas”

Paskelbta: 2022.11.23

2022-11-22 d. priešmokyklinės “Ežiukų”, “Saulučių” ir “Kiškučių” grupės dalyvavo Kauno V. Kuprevičiaus progimnazijos kūrybiniame projekte “Kamilis Sen-Sansas Žvėrių Karnavalas” , kuriame vaikai susipažino su prancūzų kompozitoriumi  K.Sen-Sansu ir jo kūriniu “Žvėrių karnavalas”.

 

 

Minint Tolerancijos dieną

Paskelbta: 2022.11.17

Tolerancijos diena „Malūnėlyje“

Kauno lopšelio – darželio „Malūnėlis“ bendruomenė prisijungė prie Tarptautinės istorinio teisingumo komisijos inicijuojamos tarptautinės Tolerancijos dienos minėjimo. Šių metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos namas. Psichologė Odeta ir socialinė pedagogė Kristina priešmokyklinio ugdymo grupėse su vaikais diskutavo, kas yra tolerancija ir kodėl yra svarbu būti tolerantiškiems. Žaidybinių diskusijų metu atkreipė dėmesį į tai, jog bet kuris namas yra „gyvas“ todėl, kad jame gyvena žmonės, kurie yra skirtingi savo išvaizda, pomėgiais, įpročiais. Taip pat skirtingi ir savo jausmais bei patiriamomis emocijomis. Visi turi teisę būti kartu, nors kartais būna liūdni, linksmi ar pikti. Diskutavo, ar vaikai pastebi, atkreipia dėmesį į žmonių emocijas, tarpusavio santykius, tolerancijos/ netolerancijos atvejus. Savo mintis vaikučiai perteikė piešdami Tolerancijos namelius. Su grupių mokytojomis vaikai aptarė, kad darželis yra tarsi namelis. Kėlė klausimus, ar vaikai yra draugiški ir tolerantiški vieni kitiems? Tolerancijos dieną vainikavo priešmokyklinių grupių kartu bendrai sukurtas darbas – Tolerancijos namas.

Edukacinė išvyka į Kauno Marių regioninį parką

Paskelbta: 2022.11.14

Įstaigos ugdytiniai lankėsi Kauno Marių regioniniame parke, dalyvavo edukacijoje “Stebuklingo augalo paieškos…”

 

Ir šventė ir edukacija “Kaip išsipildė moliūgo Jono svajonė”

Paskelbta: 2022.10.12

Moliūgas ypatingas pasakų, nuotykių herojus, švenčių atributas, puiki daržovė virtuvėje. Mokytojų komanda sukūrė nuostabią šventę ir edukaciją naudojant STEAM metodą apie moliūgo Jono svajonę…

 

Font Resize
Skip to content