Naujienos

Informacija

Paskelbta: 2021.09.13

Kauno lopšelyje-darželyje “Malūnėlis” “Bitučių” gr. užfiksuoti du Covid -19 susirgimai. Įstaigoje taikomos profilaktinės priešepideminės priemonės.

Su Rugsėjo 1 diena!

Paskelbta: 2021.09.06

Pažiūrėk, pirma rugsėjo

Pro rudens vartus atėjo!

Spalvos kitos ir žiedai, 

Ūgtelėję ir vaikai. 

Sveikiname lopšelio-darželio “Malūnėlis” bedruomenę su nauja mokslų metų pradžia!

RUGSĖJO 1-OSIOS ŠVENTĖ

Paskelbta: 2021.08.30

DAR SUPAS VASARA ŽIEDUOS,

         DAR ŽYDI, KVEPIA GĖLĖS,

                  O RUDENIO TAKU MARGU,

                          PAS MUS JAU ATSKUBA RUGSĖJIS…

2021 METŲ RUGSĖJO 1 D. 10:30 VISUS KVIEČIAME Į ŠVENTINĮ PASVEIKINIMĄ “VASARĄ PALYDIM – RUDENĖLĮ PASITINKAM”, KURIS VYKS ĮSTAIGOS VIDINIAME KIEMELYJE, IŠLAIKANT SAUGŲ ATSTUMĄ TARP GRUPIŲ IR VISIEMS SUAUGUSIEMS DĖVINT KAUKES.

Šventė planuojama lauke bendra. Jei oro sąlygos neleis šventės organizuoti lauke – kiekvienos grupės vaikai su mokytojomis paminės naujų mokslo metų pradžią savo grupėse.

 

Organizatoriai

Projektas “Sveikata visus metus 2021”

Paskelbta: 2021.07.26

Birželio mėn. projekto tema “Vasaros žolynai mūsų sveikatai. E.Šimkūnaitės lobių beieškant”. 

Smurto ir patyčių prevencija „Būsiu geras draugas. Taikos kilimas“

Paskelbta: 2021.07.21

Liepos 1-16 dienos Kauno lopšelyje-darželyje „Malūnėlis“ buvo skirtos smurto ir patyčių prevencijai. Maži vaikai yra labai egocentriški. Jie dažniausiai siekia tik savo tikslų. Jau ankstyvoje vaikystėje tikrina ribas, stengiasi įvaldyti kalbą ir suprasti jos galią. Todėl jiems būdinga įskaudinti kitus to dar nesuvokiant. Ikimokyklinukų empatijos jausmas tik vystosi ir jie nesigilina į kito jausmus.  Gebėjimas įsijausti į kitus dažniausiai pradeda formuotis nuo ketverių metų. Vaikai nuolatos stengiasi apsaugoti savo trapias draugystes ir žaidimo erdves, neleisdami kitiems vaikams su jais žaisti.  Kadangi vaikas nori tapti vis savarankiškesniu ir priimančiu sprendimus, nori pajausti “savojo Aš” ribas, neapsieinama be bandymų kitus paerzinti, pamatyti, kaip kiti asmenys sureaguos į vieną ar kitą poelgį. Todėl, jei  įskaudinimui ar pasityčiojimui neužkertamas kelias, jį vaikas gali imti naudoti vis dažniau.  Tinkamai išreikšti, kitaip tariant, suvaldyti savo pyktį vaikas neišmoksta savaime, natūraliai. Brandžiai reikšti kylantį pyktį vaiką reikia mokyti. Vadinasi, valdyti savo pyktį vaikas turi būti nuolat mokomas tėvų,  pedagogų. 

Parengė mokytoja Violeta Kovalenkovienė

eTwinning tinklaveikos akcija “Draugystės simbolis – apyrankė”

Paskelbta: 2021.06.17

Kauno l-d “Malūnėlis” su Kauno darželiu “Raudonkepuraitė” vykdydamos programą „Mokymasis komandoje: tinklaveika, partnerystė, bendradarbiavimas ir veikimas kartu tarptautiniame eTwinning projekte „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“, organizavo akciją “Draugystės simbolis – apyrankė”

Sveikata visus metus 2021

Paskelbta: 2021.05.31

 Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro projektas “Sveikata visus metus 2021” tęsiamas toliau, gegužės mėnesio tema “Jeigu kiekvienas šluotų ties savo durim, tai visa gatvė būtų švari” ( Aš ir aplink mane). 

Respublikinis projektas “Lietuvos Mažųjų žaidynės”

Paskelbta: 2021.05.27

2021 m. gegužės 26 d. lopšelio-darželio “Malūnėlis” ugdytiniai ir mokytojai dalyvavo “Lietuvos mažųjų žaidynėse”.

Kamuolio diena 2021

Paskelbta: 2021.05.21

2021 m. gegužės 10-11 dienomis penkių mūsų įstaigos grupių “Pelėdžiukų”, “Bitučių”, “Ežiukų”, “Voveriukų”, “Kiškučių” ugdytiniai ir mokytojos dalyvavo Klaipėdos l-d “Dobiliukas” inicijuotame respublikiniame projekte “Kamuolio diena 2021”. Projekto tikslas netradiciškai paminėti Pasaulinę Judėjimo sveikatos labui dieną ir skatinti vaikų fizinį aktyvumą.

Su Motinos diena!

Paskelbta: 2021.04.30

Mielos Mamos, Močiutės!

Gegužės pirmas sekmadienis Motinos diena. Tai laikas, kai gražiausios gėlės ir šilčiausi žodžiai skiriami Jums, brangios mamos, močiutės.

Šios gražios šventės proga linkime, kad kiekviena diena būtų kupina meilės, pagarbos ir dėmesingumo. Būkite laimingos, stiprios, sveikos ir mylimos.

,,Bitučių“, ,,Kiškučių“, ,,Nykštukų‘‘, ,,Lapiukų“ grupės vaikai ir pedagogai dalyvauja Tarptautiniame projekte ,, Kurpaitė mamai“ ir  sveikina Jus su Motinos diena.

Skip to content